Atgriezties pie raksta

11.novembrī Ogrē būs Lāpu gājiens

«Godinot Latvijas brīvības cīnītājus, 11.novembrī Ogrē un Ogresgalā notiks vairāki piemiņas pasākumi,» informē Ogres novada preses dienests. Pulksten 12 notiks ziedu nolikšana 1.pasaules karā kritušo strēlnieku kapos Ogrē, Turkalnes ielā 35. Pulksten 16 Ogres Kultūras centrā sāksies koncerts «Piemini Latviju!», bet pulksten 18 paredzēts Lāpu gājiens.

Lāpu gājiens sāksies no laukuma pie Ogres Kultūras centra un virzīsies pa Bērzu aleju, Krasta un Norupes ielu uz 1.pasaules karā kritušo strēlnieku kapiem Ogrē, Turkalnes ielā 35.

Lāčplēša dienā Ogresgalā pulksten 17 Ogresgala tautas nama vadība iedzīvotājus aicina iedegt sveces alejā pie tautas nama.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ogre/5114

2007. gada 5. novembrī, 14:25, Ogres novada ziņas
Ogrenet

Jaunākie komentāri

a • 2007. gada 12. novembrī, 08:30
Nu, bet , ja es esmu pie datora, tad es tur skatos, beigās jau arī atradu ogres portalā, bet , ja ir pasākumi, tad , lai ir pasākumu sadaļā, lūdzu!
aija • 2007. gada 11. novembrī, 22:04
Raksts ogrenetaa bila laicīgi un arī Ogrenietī bija informācija par lāpu gajienu 18.oo,tikai nav skaidrs kas bija organizētajs un kurš bija tas gudrītis,kas gribēja atrak visu izdarīt.
a • 2007. gada 11. novembrī, 20:32
Nu nevarēja tā vienkārši atrast un pasākumos arī nekā nebija

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet